Čia galite rasti su Milos miško maudynėmis tiesiogiai susijusių naudingų priemonių patyrinėti savo pojūčius, praplėsti žinias ar tiesiog į savo aplinką įnešti daugiau miško ir gamtos.
Dr. Qing Li "Miško maudynės. Shinrin-Yoku"

Knyga 'Dr. Qing Li. Miško maudynės. Shinrin-Yoku'

Japonų imunologas, miško medicinos ekspertas dr. Qing Li daug metų studijuodamas miško poveikį žmogaus sveikatai įrodo gydantį miško (ir apskritai gamtos – net ir miesto medžių ar kambarinių augalų) poveikį žmogui, pateikia praktinių patarimų, kaip būti gamtoje, kad poveikis sveikatai ir savijautai būtų didžiausias.

19 €

Užsisakyti
a_misko-maudynes

Aromaterapinis eterinių aliejų mišinys 'Miško maudynės'

Brandaus, gilaus miško, pernykščių spyglių ir kankorėžių paklotės, vėjo atpučiamos šviežios medžių lapijos ir saulėje įkaitusių, sakingų pušų kamienų balzaminis aromatas.

Šį mišinį sukūrėme kartu su “Kvapų namais”. Norėjome, kad skaitydami knygą žmonės galėtų įkvėpti miško žalumos ir gyvybės, pajustų spygliuočių išskiriamų fitoncidų jėgą ir turėtų dalį miško namuose, mažame buteliuke.

Sudėtis: paprastųjų pušų, juodųjų eglių, balzaminių kėnių, ispaninių linalolio tipo čiobrelių, vetiverijų eteriniai aliejai, pušų spyglių absoliutas.

8,80 €

Užsisakyti
uostukas2

Molinis aromaterapinis difuzorius

Naujas ir tvarus būdas paskleisti ir uosti eterinius aliejus. Šiuos nedidelius estetiškus molio pagaliukus galite pasitelkti kvapų garinimui – tereikia ant jo užlašinti kelis eterinių aliejų lašus ir padėti ant šilto radiatoriaus, vonioje, spintoje ar pakabinti automobilyje. Eteriniai aliejai švelniai garuos – tai vadinamoji pasyvi difuzija.

Molio difuzorių dizainas įkvėptas japonų vabi sabi filosofijos. Tai unikalios, Lietuvoje išrastos technologijos rankų darbo dirbinys, degtas Dzūkijoje, senųjų tradicijų keramikos dirbtuvės krosnyje.

Miško talismanui patikėti miesto dienos rūpesčiai, pakuždėtos paslaptys. Lengvesnis kvėpavimas ir mintys. Prišaukti sapnai. Kvapnesnė spinta. Sprunkantys uodai. Kiek dar jo paskirčių galime atrasti?

11,30 €

Užsisakyti
dovanu-kuponas

Miško maudynių sesijos dovanų kuponas

Miško maudynių – pojūčių sužadinimo, sąmoningo patyrimo miške sesija. Trukmė: 2-2,5 h.
Kuponas galios 1 metus nuo įsigijimo dienos.
Parašykite, kam ir kokiai sesijai, nuo to priklausys ir kaina: ar asmeninį, porai, šeimai, kolektyvui ar dalyvavimą grupinėje viešoje sesijoje (kai tik vėl bus galimi susibūrimai).

Nuo 25 €

Užsisakyti
anyksciu-silelis

Aromaterapinis eterinių aliejų mišinys 'Anykščių šilelis'

Kvepiantis šviesiu pušynu, sakais ir čiobrelių atšlaitėmis, besikaitaliojančiomis su paslaptingomis juodųjų eglių tankmėmis, balzaminių bruknienojų ir žiemišku samanų kilimu.

Šį mišinį sukūrėme kartu su “Kvapų namais”. Pavadinimą parinkome ne tik dėl garsiosios A. Baranausko poemos, bet dar ir dėl to, kad Anykščiuose vyko pirmasis miško festivalis. Beje, jame viešėjęs knygos “Miško maudynės” autorius, japonų mokslininkas Quing Li buvo sužavėtas Anykščių krašto gamta.

Sudėtis: paprastųjų čiobrelių, juodųjų eglių, balzaminių kėnių, frankincenso, atlasinių kedrų, spindulinių eukaliptų eteriniai aliejai ir pušų spyglių absoliutas.

10,80 €

Užsisakyti
FB_KN_DIF_3

Rinkinys

Geriausia dovana miško pasiilgusiam! Sutaupykite įsigydami rinkinį. Knyga “Miško maudynės”, molinis difuzorius ir abu kvapai padės pajusti skirtingas miško nuotaikas, atgaivinti pojūčius ir leis įkvėpti sveikatingųjų fitoncidų neišeinant iš namų ar biuro.

44,00 €

Užsisakyti